Się działo czyli jak Festiwal Podróżniczy „Włóczykijki” zatoczył czwarte koło.

2 dni Festiwalu, wcześniej 7 miesięcy intensywnych przygotowań. Blisko 600 gości, 7 „kierowniczek zamieszania” i 100 wolontariuszy tworzących imprezę. Mnóstwo przychylnych partnerów, sponsorów, donatorów. Słowem ekipa, bez której nic by się nie wydarzyło.

A działo się! 14 prelekcji, 13 działań warsztatowych, 5 wydarzeń towarzyszących. Wszystko podczas 22 godzin w ciągu 2 dni, w wypełnionych Lokalsami i Przyjezdnymi salach Europejskiego Centrum Spotkań, na szlakach Puszczy Barlineckiej oraz w Pracowni Ceramika Od Rzeczy i wodach jeziora Barlineckiego.

Dziękujemy za chwile wzruszeń, uniesień, ekscytacji, zaskoczenia, radości. Za towarzyszenie nam i słowa zadowolenia z gestami wsparcia. Przyjemnie było obserwować tłumy przewijające się przez festiwalowe korytarze, podsłuchiwać dyskusje w kuluarach, kawiarence- słyszeć słowa zaskoczenia i peany na cześć festiwalowych wydarzeń. Miód na serce wylany.

Ludzie i pogoda dopisali. Trzymamy kciuki by i kolejne edycje, na które już Was zapraszamy, były co najmniej tak dobre jak ta 4., miniona. I żal, że już po, i radość, że nim się obejrzymy zobaczymy się podczas kolejnej.

Wszystkie informacje o festiwalu dostępne są na www.wloczykijki.com

Zapraszamy za rok na 5. Edycję Festiwalu Podróżniczego

 

Stowarzyszenie „Włóczykijki”